Volné pracovní místo  Vedoucí směny logistiky

Lokalita Louny a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 26 000–30 800 Kč / měsíc

Do našeho týmu logistiků hledáme dalšího člena, který má chuť pracovat ve třísměnném 5ti denním provozu a podílet se na chodu logistiky společnosti. Je samostatný a rád by našel zajímavou a rozmanitou práci.

Co Vás čeká:
  • budete se starat o zaskladnění a vyskladnění hotových výrobků;
  • budete se podílet na přípravě a expedici hotových výrobků;
  • práce s manipulační technikou, VZV a retrak;
  • práce se čtečkou čárových kódů;
  • zásobování výrobní linky obalovým materiálem a svoz vyrobených dílů;
  • spolupráce s výrobou a ostatními členy týmu
  • vedení a řízení týmu lidí

Požadujeme

Praxe není podmínkou
Samostatnost
ŘP skupiny B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené a možnost přesčasů
  • zajímavou a rozmanitou práci, kde nestojíte jen na jednom místě;
  • možnost získat oprávnění a zaškolení pro manipulační techniku;
  • zázemí stabilní společnosti na trhu a renomé výrobků pro neprodávanější značku automobilů Toyota;
  • podnikové akce a večírky;
  • příjemný a přátelský kolektiv.
  • o svátky nepracujeme;
  • příspěvky na stravování;
  • příspěvek na dopravu;
  • fér prostředí;
  • možnost kariérního růstu;

Nástup možný ihned.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

NÁSTUP IHNED!!!